Mebel Serwis
 • Przycisk menu
 • Przycisk menu
 • Przycisk menu
 • Przycisk menu
 • Przycisk menu

Garderoby - Warszawa

Logo firmy W coraz większej liczbie polskich domów i mieszkań znajdują się garderoby. To przestrzeń, która skutecznie zastępuje szafy, a przy tym pozwala na łatwiejsze utrzymanie ubrań i dodatków w porządku oraz pomaga w ich łatwym znalezieniu.

Aby przestrzeń była optymalnie wykończona, powinna być wyposażona w odpowiedni system do przechowywania.

Garderoby - Szafy Senator SerwisSystemy Zabudowy Garderoby

Gdy chcemy w garderobie pomieścić wszystkie niezbędne ubrania i dodatki, sprzęty gospodarstwa domowego i inne drobiazgi, wykorzystuje się specjalnie przeznaczone do tego celu systemy do zabudowy. Dzięki temu, że składają się z wielu różnych elementów modułowych, można zaaranżować nimi dowolną przestrzeń, nie tylko w garderobie. Na systemy składają się między innymi szyny mocowane do ścian, na których umieszczane są wsporniki wraz z półkami, koszami, drążkami oraz stojakami. Także istnieje możliwość wykonania zabudowy wolno stojącej w dowolnej konfiguracji, co powoduje, że przestrzeń może być indywidualnie dobrana do potrzeb jej użytkownika.

Garderoby z Płyt Laminowanych - Senator Serwis Warszawa


Optymalna Zabudowa Garderoby

Optymalna zabudowa garderoby pozwala na zagospodarowanie nawet niewielkiej przestrzeni, na przykład w kawalerce. Dzięki wykorzystaniu różnych akcesoriów można wyposażyć garderobę kompletnie, aż do sufitu, co powoduje, że każdy wolny zakamarek jest optymalnie wykorzystany, co ma szczególne znaczenie w miejscach, gdzie przestrzeń jest ograniczona. Do tego celu bardzo dobrze się nadają szafy wnękowe, które pozwalają na wykorzystanie tych przestrzeni w które nie zmieszczą się standardowe szafy. W wyżej przytoczonym przykładzie kawalerki niezwykle ważne jest optymalne wykorzystanie przestrzeni, która z charakteru mieszkania jest ograniczona.

Podsumowując - garderoby pozwalają na
 • Zaoszczędzenie czasu na szukaniu ubrań
 • Utrzymywaniu porządku w ubraniach
 • Zebrać w jednym miejscu całą odzież - co jest przydatne np. przy przygotowaniu się do wyjścia

Garderoby z Profili Aluminiowych Orton


Zapraszamy do skorzystania z oferty Garderób

Jeżeli są Państwo zainteresowani wykonaniem zabudowy garderoby, jesteśmy do Państwa dyspozycji. Dzięki systemom oferowanym przez Senator mogą Państwo wyposażyć garderobę kompleksowo i w przystępnych cenach. Zapraszamy!

Przechowywanie z firmą Senator Serwis

 

Garderoba - SenatorW naszej firmie Senator Serwis wychodzimy naprzeciwko oczekiwaniom klientów i oferujemy im szeroką gamę wysokiej jakości mebli na wymiar. Nasza specjalność to przede wszystkim nowoczesne system przechowywania, które cechują się indywidualnym dopasowaniem, funkcjonalnością oraz stylem. Zapraszamy do bliższego zapoznania się z pomysłami na przechowywanie razem z Senator Serwis!

 

Przechowywanie nie musi być trudne, nawet w mniejszym czy nieustawnym mieszkaniu. Najważniejsze to wybranie odpowiedniego umeblowanie, które będzie w stanie zapewnić odpowiednią przestrzeń na przedmioty, między innymi na ubrania i akcesoria, sprzęt AGD, pościele czy artykuły sezonowe.

 

Coraz więcej domów i mieszkań ma własne garderoby – Warszawa nie jest jedynym miastem, gdzie można kupić nieruchomości z tego rodzaju dodatkowym pokojem, który pomaga w przechowywaniu. Tam, gdzie nie ma możliwości zastosowania garderoby, odpowiedzią są pojemne szafy – mogą być to zarówno szafy gotowe, jak i wykonane na zamówienie szafy wnękowe firmy Senator Serwis lub wolnostojące.

 

 

 

Przechowuj mądrze i wygodnie

 

Drewniana Garderoba - SenatorWtedy, gdy liczy się przechowywanie z naciskiem na funkcjonalność oraz oszczędność przestrzeni, warto postawić na szafy wnękowe lub też szafy wolnostojące wykonane na wymiar – można zamówić je nawet w całej szerokości ściany. Najważniejszym atutem mebli na wymiar jest możliwość dopasowania ich nawet do tych przestrzeni, które nie są ustawne lub zastosowanie w nich zwykłych mebli nie byłoby efektywne.

 

Aby przechowywanie w szafach wykonanych na wymiar oraz w garderobach było jeszcze łatwiejsze, warto wyposażyć je w specjalne akcesoria wewnętrzne. Dzięki nim będzie można jeszcze łatwiej zmagazynować zarówno to, co nie jest używane na co dzień, jak i również przedmioty potrzebne każdego dnia.

 

Szafy lub garderoby mogą być wyposażone w:

 

 • półki

 • wieszaki

 • szuflady

 • drążki

 • kosze

 • i inne akcesoria

 

Oczywiście, szafy czy garderoby mogą by też wykonane jako nietypowe, na przykład mogą mieć postać zabudowy pawlacza czy też zabudowy wykonanej wokół drzwi. Możliwości są praktycznie nieograniczone, dlatego też nawet trudne przestrzenie mogą posłużyć do wygodnego przechowywania.

 

Zapraszamy do wybrania naszych usług w Senator Serwis!

 

Klienci są dla nas najważniejsi, dlatego też dokładamy wszelkich starań, aby móc zapewnić Państwu obsługę na najwyższym poziomie. Zajmujemy się projektowaniem szaf oraz garderób oraz innego rodzaju umeblowania, doradzamy klientom w doborze odpowiednich rozwiązań, a także prowadzimy montaż u klienta. Również zapewniamy serwis gwarancyjny i pogwarancyjny.

 

Jeżeli chcą Państwo zamówić garderoby czy szafy, Warszawa to główny obszar, na którym koncentrujemy swoją działalność, ale również jesteśmy do Państwa dyspozycji w innych miejscowościach w województwie mazowieckim. Prosimy o skontaktowanie się z nami w celu uzyskania dodatkowych informacji oraz umówienia się na spotkanie, podczas którego nasz pracownik będzie mógł pobrać wymiary i zaprezentować bliżej naszą ofertę.

 

Senator Serwis – garderoby, szafy wnękowe Warszawa – zapraszamy serdecznie do skorzystania z naszych usług!

Garderoby | Szafy Wnękowe


ul. Suflerska 6; 04-471 Warszawa; Telefon: 22 673 58 57
Zakład produkcyjny i siedziba
Szafy senator
2